Menu Content/Inhalt
Anasayfa arrow Şiir
Þiir
Filtre     Sýrala     Göster # 
Tarih Öðe Baþlýðý Yazar Týklamalar
Monday, 24 September 2007 DOKTOR BEYÝN REÇETESÝ YAKUP ZAMAN 1066
Monday, 24 September 2007 ZIPIR SÜLEYMAN ZAMAN 1025
Monday, 24 September 2007 ÖZÜNÜ BÝLMEYEN SÜLEYMAN ZAMAN 1008
Monday, 24 September 2007 AYNI OLURMU? SÜLEYMAN ZAMAN 828
Saturday, 22 September 2007 BÝR DOSTUMLA SOHBET ETTÝM YAKUP ZAMAN 974
Monday, 17 September 2007 SIGARA SÜLEYMAN ZAMAN 959
Monday, 17 September 2007 OÐULA NASÝHAT Yakup Zaman 1100
Friday, 10 August 2007 CHP YAKUP ZAMAN 868
Saturday, 28 July 2007 ANLAMADINMI Yakup Zaman 825
Friday, 20 July 2007 UYAN HALKIM Abidin Karabudak 1250
Friday, 20 July 2007 BÖYLE YAKILDIK Abidin Karabudak 1275
Friday, 20 July 2007 DÜÞÜN ÖYLE VER OYUNU Abidin Karabudak 1388
Monday, 16 July 2007 Dostlarýmýn Meclisinde Ýsmail Aydoðmuþ 978
Friday, 18 May 2007 Geçmiþ gün Dersimli 920
Sunday, 13 May 2007 Annem'e Süleyman Zaman 958
Wednesday, 25 April 2007 Benim Köyümün Cafer Zaman 942
Sunday, 08 April 2007 ÞÝKAYETÝM VAR CAFER ZAMAN 845
Sunday, 08 April 2007 MÝSAFÝR CAFER ZAMAN 868
Sunday, 08 April 2007 DÝVRÝÐÝ CAFER ZAMAN 892
Tuesday, 20 March 2007 BENÝM DÜNYAM CAFER ZAMAN 831
Monday, 19 March 2007 KÖYÜM Cafer Zaman 895
Thursday, 01 March 2007 BENÝM KÖYÜM Cafer Zaman 849
Wednesday, 28 February 2007 Bir Kadýn Mehmet Zaman 904
Friday, 16 February 2007 Ýlyas Süleyman Zaman 1004
Friday, 09 February 2007 Neden Süleyman Zaman 954
Sunday, 12 November 2006 NE GÜZEL Süleyman Zaman 1013
Tuesday, 07 November 2006 Ölüm a gülüm Süleyman Zaman 889
Tuesday, 31 October 2006 BAYRAMLAR Müjgan 901
Tuesday, 31 October 2006 DÜÞÜNCE Süleyman Zaman 976
Tuesday, 31 October 2006 CUMHURiYET Süleyman Zaman 906
Tuesday, 31 October 2006 GÜZEL KILAR DÜNYAYI Süleyman Zaman 993
Tuesday, 31 October 2006 DiDAR ANA Süleyman Zaman 1220
Tuesday, 24 October 2006 BAYRAMLAR Süleyman Zaman 976
Friday, 06 October 2006 ANNEME Yakup Zaman 884
Friday, 18 August 2006 Aþkýn Cezasý Mesut Þen 915
Sunday, 02 July 2006 2 TEMMUZ ACISI Yakup Zaman 941
Sunday, 02 July 2006 MASA Müjgan 1004
Sunday, 02 July 2006 NE GÜZEL Süleyman Zaman 897
Sunday, 02 July 2006 GÜZEL HALKIM Süleyman Zaman 883
Sunday, 02 July 2006 ÝNSAN MIDIR DOST? Süleyman Zaman 859
Sunday, 02 July 2006 GERÇEKLER Süleyman Zaman 838
Sunday, 02 July 2006 SEVGÝ ÜZERÝNE Süleyman Zaman 895
Sunday, 02 July 2006 BÝLMEMÝZ GEREK Süleyman Zaman 951
Monday, 19 June 2006 SÖZLERÝM Süleyman Zaman 872
Monday, 19 June 2006 SAKÝ Süleyman Zaman 983
Monday, 19 June 2006 ULU ÝNSANLARA MERHABA Süleyman Zaman 883
Monday, 19 June 2006 ÝNSAN OLMAYA GELDÝM Süleyman Zaman 852
Monday, 19 June 2006 ÖZGE VE ENGÝN (AKROSTÝÞ) Süleyman Zaman 1252
Friday, 09 June 2006 GÝDERLER Süleyman Zaman 888
Thursday, 08 June 2006 KIRMAYA DEÐMEZ Süleyman Zaman 1088
 
<< Baþa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>
Sonuçlar 1 - 50 Toplam: 71