Menu Content/Inhalt
Anasayfa arrow Şiir
Þiir
Filtre     Sýrala     Göster # 
Tarih Öðe Baþlýðý Yazar Týklamalar
Monday, 24 September 2007 DOKTOR BEYÝN REÇETESÝ YAKUP ZAMAN 1504
Monday, 24 September 2007 ZIPIR SÜLEYMAN ZAMAN 1423
Monday, 24 September 2007 ÖZÜNÜ BÝLMEYEN SÜLEYMAN ZAMAN 1435
Monday, 24 September 2007 AYNI OLURMU? SÜLEYMAN ZAMAN 1239
Saturday, 22 September 2007 BÝR DOSTUMLA SOHBET ETTÝM YAKUP ZAMAN 1382
Monday, 17 September 2007 SIGARA SÜLEYMAN ZAMAN 1364
Monday, 17 September 2007 OÐULA NASÝHAT Yakup Zaman 1536
Friday, 10 August 2007 CHP YAKUP ZAMAN 1281
Saturday, 28 July 2007 ANLAMADINMI Yakup Zaman 1247
Friday, 20 July 2007 UYAN HALKIM Abidin Karabudak 1652
Friday, 20 July 2007 BÖYLE YAKILDIK Abidin Karabudak 1659
Friday, 20 July 2007 DÜÞÜN ÖYLE VER OYUNU Abidin Karabudak 1810
Monday, 16 July 2007 Dostlarýmýn Meclisinde Ýsmail Aydoðmuþ 1377
Friday, 18 May 2007 Geçmiþ gün Dersimli 1342
Sunday, 13 May 2007 Annem'e Süleyman Zaman 1340
Wednesday, 25 April 2007 Benim Köyümün Cafer Zaman 1346
Sunday, 08 April 2007 ÞÝKAYETÝM VAR CAFER ZAMAN 1225
Sunday, 08 April 2007 MÝSAFÝR CAFER ZAMAN 1267
Sunday, 08 April 2007 DÝVRÝÐÝ CAFER ZAMAN 1249
Tuesday, 20 March 2007 BENÝM DÜNYAM CAFER ZAMAN 1189
Monday, 19 March 2007 KÖYÜM Cafer Zaman 1251
Thursday, 01 March 2007 BENÝM KÖYÜM Cafer Zaman 1215
Wednesday, 28 February 2007 Bir Kadýn Mehmet Zaman 1261
Friday, 16 February 2007 Ýlyas Süleyman Zaman 1346
Friday, 09 February 2007 Neden Süleyman Zaman 1373
Sunday, 12 November 2006 NE GÜZEL Süleyman Zaman 1403
Tuesday, 07 November 2006 Ölüm a gülüm Süleyman Zaman 1254
Tuesday, 31 October 2006 BAYRAMLAR Müjgan 1263
Tuesday, 31 October 2006 DÜÞÜNCE Süleyman Zaman 1382
Tuesday, 31 October 2006 CUMHURiYET Süleyman Zaman 1296
Tuesday, 31 October 2006 GÜZEL KILAR DÜNYAYI Süleyman Zaman 1380
Tuesday, 31 October 2006 DiDAR ANA Süleyman Zaman 1592
Tuesday, 24 October 2006 BAYRAMLAR Süleyman Zaman 1335
Friday, 06 October 2006 ANNEME Yakup Zaman 1209
Friday, 18 August 2006 Aþkýn Cezasý Mesut Þen 1278
Sunday, 02 July 2006 2 TEMMUZ ACISI Yakup Zaman 1330
Sunday, 02 July 2006 MASA Müjgan 1390
Sunday, 02 July 2006 NE GÜZEL Süleyman Zaman 1325
Sunday, 02 July 2006 GÜZEL HALKIM Süleyman Zaman 1292
Sunday, 02 July 2006 ÝNSAN MIDIR DOST? Süleyman Zaman 1237
Sunday, 02 July 2006 GERÇEKLER Süleyman Zaman 1215
Sunday, 02 July 2006 SEVGÝ ÜZERÝNE Süleyman Zaman 1285
Sunday, 02 July 2006 BÝLMEMÝZ GEREK Süleyman Zaman 1340
Monday, 19 June 2006 SÖZLERÝM Süleyman Zaman 1250
Monday, 19 June 2006 SAKÝ Süleyman Zaman 1386
Monday, 19 June 2006 ULU ÝNSANLARA MERHABA Süleyman Zaman 1258
Monday, 19 June 2006 ÝNSAN OLMAYA GELDÝM Süleyman Zaman 1231
Monday, 19 June 2006 ÖZGE VE ENGÝN (AKROSTÝÞ) Süleyman Zaman 1613
Friday, 09 June 2006 GÝDERLER Süleyman Zaman 1264
Thursday, 08 June 2006 KIRMAYA DEÐMEZ Süleyman Zaman 1483
 
<< Baþa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>
Sonuçlar 1 - 50 Toplam: 71